مقدمه ای بر نظریه های حسابرسی دکتر عباس رفیعی

کتاب: مقدمه‌ای بر نظریه‌های حسابرسی دکتر عباس رفیعی

این کتاب با نگرش خاص به هدف و مفهوم حسابرسی، اظهارنظر نسبت به این موضوع که آیا صورت‌های مالی براساس استانداردهای حسابداری تهیه شده است، تاثیر و نگرش اهداف حسابرسی نسبت به تربیت افرادی است که ضمن آشنایی با دروس نظری با سیستم‌های مالی و حسابداری صنعت آشنا شده و توانایی‌های لازم در تصمیم‌گیری دقیق برمبنای علمی و قابل اعتماد در بهینه‌سازی سیستم‌های گردش کار در سازمان‌های مربوطه و حرفه خطیر حسابرسی داشته باشند.

حسابداری مالی با رویکرد کاربردی دکتر عباس رفیعی

کتاب: حسابداری مالی با رویکرد کاربردی دکتر عباس رفیعی

بزرگترین خلاء موجود در خصوص رشته‌های فنی، عدم اشتغال پس از فارغ التحصیلی و عدم انطباق نحوه ارائه مطالب در کتب درسی با رخدادهای واقعی همان رشته در فضای واقعی و عملی می‌باشد. این کتاب با رویکردی متفاوت و دیدگاهی ویژه سعی در ارائه سرفصل‌های آموزشی به صورت کاربردی را دارد.

اصول حسابداری به زبان ساده دکتر عباس رفیعی

کتاب: اصول حسابداری به زبان ساده دکتر عباس رفیعی

در شرایط حاکم و باتوجه به اینکه رویکرد نظام بانکداری و مالیاتی به سمت و سوی تفکیک حساب‌های تجاری و غیرتجاری حرکت کرده و بزودی این موضوع اجرا و عملیاتی می‌شود می‌بایست آثار تراکنش‌های بانکی را در حساب‌های شخصی و شرکت مورد توجه قرار دهیم و الزاما این موضوع نیاز به آشنایی حداقلی با مباحث حسابداری از پایه می‌باشد، بر این اساس کتاب حاضر با زبان ساده از شروع موضوعات حسابداری با رویکرد کاربردی و با مثال‌های مرتبط تهیه و تدوین شده است تا مطالب برای عزیزان قابل لمس و اجرا باشد.

کتاب سوالات ارشد دکتر عباس رفیعی

کتاب: مجموعه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد رشته حسابداری دکتر عباس رفیعی

این کتاب در جهت رفع مشکل و کمک به داوطلبان آزمون فراگیر کارشناسی ارشد رشته حسابداری است و پاسخ‌های تشریحی آزمون‌های فراگیر طبق آخرین تغییرات و منابع اعلام شده از سازمان سنجش تهیه گردیده است. این کتاب در بردارنده مجموعه سوالات کنکورهای فراگیر ارشد رشته حسابداری از سال ۹۱ تا ۹۸ می‌باشد و با تلاشی چندماهه پاسخ‌هایی جامع و کامل از کتاب‌های منبع این آزمون‌ها است. در نتیجه ۸ مرحله با پاسخ تشریحی طبق منابع جدید در کتاب ذکر شده است.

مدیریت استراتژیک با رویکرد کسب و کار دکتر عباس رفیعی

کتاب: مدیریت استراتژیک با رویکرد کسب و کار دکتر عباس رفیعی

این کتاب به قلمی ساده نقشه راهبردی با رویکرد کاربردی و بصورت کاملا تخصصی و در دسته‌بندی‌های علمی که نیاز بازار و جامعه و کسب و کار می‌باشد، تهیه شده است. باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و دنیای جدید کریپتو و متاورس، این کتاب به دنبال ارائه مطالب مفید و کاربردی در کسب و کارهای نوین نیز است.

کتاب: همیار مالیاتی دکتر عباس رفیعی

این کتاب با اتکا بر تجربیات تخصصی چندساله در عرصه اقتصاد در بخش‌های مختلف از جمله مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی، حقیقی، مالیات بر ارزش افزوده به رشته تحریر د­رآمده است.

خودآگاه و ناخودآگاه دکتر عباس رفیعی

کتاب: خودآگاه و ناخودآگاه دکتر عباس رفیعی

به هر چیزی که با احساس یا اعتقاد باور داشته باشید به واقعیت تبدیل می‌شود. اعتقاد عمیق شما تعیین کننده نتایجی است که بدست می‌آورید، اگر مطمئن باشید موفق می­‌شوید هیچ‌چیزی نمی‌­تواند مانع موفقیت شما شود. این کتاب در جهت رشد و تعالی و پیشبرد اهداف همراه خوبی است.

پژوهشی بر وضعیت رسانه چاپ دکتر عباس رفیعی

کتاب: پژوهشی بر وضعیت رسانه چاپ دکتر عباس رفیعی

رسانه هنوز نتوانسته وظایف خود در زمینه اطلاع‌رسانی عمومی، شکل دادن به افکار عمومی یا هدایت مدیریت و رهبری افکار عمومی و نقش دوگانه خود را در جامعه ایران در زمینه مبارزه با فساد ایفا نمایند. این کتاب با رویکردی پژوهشی به بررسی وضعیت رسانه‌ها (صدا و سیما و روزنامه‌ها) در جمهوری اسلامی ایران بر اساس مدل نظام ملی درستکاری پرداخته است.

دیدگاهتان را بنویسید